Teams
Home

Competitie indeling Zuid I

Indeling Senioren

TIVOLI 1

3e klasse D

Budel 1 DBS 1 Dommelen 1 Hapert 1 PSV/av 1 Reusel Sport 1 SBC 1 Sparta'25 1 Spoordonkse Boys 1 Tivoli 1 Unitas'59 1 Valkenswaard 1 Wilhelmina Boys 1 WODAN 1
TIVOLI 2

5e klasse 522

Best Vooruit 6 Bergeijk 3 Riethoven 3 Maarheeze 3 Nieuw Woensel 2 Tongelre 3 Tivoli 2 Wilhelmina Boys 4 DOSL 3 EFC 5 Hoogeloon 3 RPC 4
TIVOLI VE1

2e klasse A

Braakhuizen  VE1 Gestel  VE1 Woenselse boys  VE1 EFC  VE1 Waalre  VE1 Tivoli  VE1 RKVVO  VE1 Gestel  VE2 Nuenen  VE2
TIVOLI 5

6e klasse 644

Acht 5 Brabantia 12 DBS 7 DOSL 6 Maarheeze 5 Nuenen 12 RKGSV 4 RKSV Heeze 6 RPC 5 SBC 12 Tivoli 5 Unitas'59 10
TIVOLI VR1

5e klasse 860

De Bocht'80 VR1 Nederwetten VR2 Nieuw Woensel VR2 Pusphaira VR3 Rood Wit V VR1 SBC VR1 SV Valkenswaard VR1 Spoord. Boys VR1 Tivoli VR1 UNA VR1
Beker

groep P-82

Acht 1 De Weebosch 1 RKSV Sterksel 1 Tivoli 1
TIVOLI JO11-1

3e klasse 15

Braakhuizen JO11-2 DVS JO11-2 FC Cranendonck JO11-1 Maarheeze JO11-1G Nuenen JO11-3 RKSV Heeze JO11-2G RPC JO11-3 SV Budel JO11-2 Sterksel JO11-1 Tivoli JO11-1 Waalre JO11-1

Indeling pupillen Najaar

TIVOLI 3

5e klasse 523

Braakhuizen 6 Acht 4 Nieuw Woensel 4 Tivoli 3 Unitas'59 6 FC Eindhoven AV 3 HSE 2 Geldrop 6 EMK 5 Woenselse Boys 4 Nuenen 7 Pusphaira 3
TIVOLI 4

5e klasse 520

Beerse Boys 8 Bladella 6 DBS 4 EFC 6 Nieuw Woensel 5 Nuenen 6 Oirschot V. 7 RKVVO 5 Reusel Sport/CoTrans 5 Tivoli 4 UNA 6 Unitas'59 7
TIVOLI JO10-1

4e klasse 25

DOSL JO10-1 De Valk JO10-2 Dommelen JO10-4G FC Eindhoven AV JO10-6 Maarheeze JO10-2 SBC JO10-5 SV Budel JO10-3 SV Valkenswaard JO10-5 Sterksel JO10-1 Tivoli JO10-1 Waalre JO10-2
Beker

groep 6-20

Brabantia 4 Tivoli 2 Geldrop 6 Gestel 4
Zwaluwen jgd-bkr

groep 3-26

RPC JO11-4 Hapert JO11-1 OVC’26 JO11-1 Tivoli JO11-1
TIVOLI JO8-1 4e klasse 21 DVS JO8-2 FC Cranendonck JO8-1 Maarheeze JO8-1 RKSV Heeze JO8-2 RPC JO8-5 SV Budel JO8-4 SV Budel JO8-5 Terlo JO8-2 Tivoli JO8-1 Waalre JO8-3G ZSC JO8-1
Zwaluwen jgd-bkr

groep 2-029

RPC JO8-4 Brabantia JO8-4 Gestel JO8-1 Tivoli JO8-1
Zwaluwen jgd-bkr

groep 2-22

RPC JO10-2 Brabantia JO10-3 FC Einhoven AV JO1-4 Tivoli JO10-1
Beker

groep 6-04

Maarheeze 4 Tivoli 3 SV Valkenswaard 4 RPC 4
Beker

groep 6-26

Tivoli 4 DVS 3 FC Eindhoven AV 3 RPC 3
Beker

groep 7-083

DVS 4 Waalre 5 RPC 6 Tivoli 5
Beker

groep 3-26

RKSV Heeze VR1 Audacia VR1 Tivoli VR1 Maarheeze VR1
Teams
© Copyright s.v.Tivoli

Competitie indeling Zuid I

Indeling Senioren

TIVOLI 1

3e klasse D

Budel 1 DBS 1 Dommelen 1 Hapert 1 PSV/av 1 Reusel Sport 1 SBC 1 Sparta'25 1 Spoordonkse Boys 1 Tivoli 1 Unitas'59 1 Valkenswaard 1 Wilhelmina Boys 1 WODAN 1
TIVOLI 2

5e klasse 522

Best Vooruit 6 Bergeijk 3 Riethoven 3 Maarheeze 3 Nieuw Woensel 2 Tongelre 3 Tivoli 2 Wilhelmina Boys 4 DOSL 3 EFC 5 Hoogeloon 3 RPC 4
TIVOLI VE1

2e klasse A

Braakhuizen  VE1 Gestel  VE1 Woenselse boys  VE1 EFC  VE1 Waalre  VE1 Tivoli  VE1 RKVVO  VE1 Gestel  VE2 Nuenen  VE2
TIVOLI 5

6e klasse 644

Acht 5 Brabantia 12 DBS 7 DOSL 6 Maarheeze 5 Nuenen 12 RKGSV 4 RKSV Heeze 6 RPC 5 SBC 12 Tivoli 5 Unitas'59 10
TIVOLI VR1

5e klasse 860

De Bocht'80 VR1 Nederwetten VR2 Nieuw Woensel VR2 Pusphaira VR3 Rood Wit V VR1 SBC VR1 SV Valkenswaard VR1 Spoord. Boys VR1 Tivoli VR1 UNA VR1
Beker

groep P-82

Acht 1 De Weebosch 1 RKSV Sterksel 1 Tivoli 1

Indeling pupillen Najaar

TIVOLI JO11-1

3e klasse 15

Braakhuizen JO11-2 DVS JO11-2 FC Cranendonck JO11-1 Maarheeze JO11-1G Nuenen JO11-3 RKSV Heeze JO11-2G RPC JO11-3 SV Budel JO11-2 Sterksel JO11-1 Tivoli JO11-1 Waalre JO11-1
TIVOLI JO10-1

4e klasse 25

DOSL JO10-1 De Valk JO10-2 Dommelen JO10-4G FC Eindhoven AV JO10-6 Maarheeze JO10-2 SBC JO10-5 SV Budel JO10-3 SV Valkenswaard JO10-5 Sterksel JO10-1 Tivoli JO10-1 Waalre JO10-2
TIVOLI 3

5e klasse 523

Braakhuizen 6 Acht 4 Nieuw Woensel 4 Tivoli 3 Unitas'59 6 FC Eindhoven AV 3 HSE 2 Geldrop 6 EMK 5 Woenselse Boys 4 Nuenen 7 Pusphaira 3
TIVOLI 4

5e klasse 520

Beerse Boys 8 Bladella 6 DBS 4 EFC 6 Nieuw Woensel 5 Nuenen 6 Oirschot V. 7 RKVVO 5 Reusel Sport/CoTrans 5 Tivoli 4 UNA 6 Unitas'59 7
Beker

groep 6-20

Brabantia 4 Tivoli 2 Geldrop 6 Gestel 4
Zwaluwen jgd-bkr

groep 3-26

RPC JO11-4 Hapert JO11-1 OVC’26 JO11-1 Tivoli JO11-1
TIVOLI JO8-1 4e klasse 21 DVS JO8-2 FC Cranendonck JO8-1 Maarheeze JO8-1 RKSV Heeze JO8-2 RPC JO8-5 SV Budel JO8-4 SV Budel JO8-5 Terlo JO8-2 Tivoli JO8-1 Waalre JO8-3G ZSC JO8-1
Zwaluwen jgd-bkr

groep 2-029

RPC JO8-4 Brabantia JO8-4 Gestel JO8-1 Tivoli JO8-1
Zwaluwen jgd-bkr

groep 2-22

RPC JO10-2 Brabantia JO10-3 FC Einhoven AV JO1-4 Tivoli JO10-1
Beker

groep 6-04

Maarheeze 4 Tivoli 3 SV Valkenswaard 4 RPC 4
Beker

groep 6-26

Tivoli 4 DVS 3 FC Eindhoven AV 3 RPC 3
Beker

groep 7-083

DVS 4 Waalre 5 RPC 6 Tivoli 5
Beker

groep 3-26

RKSV Heeze VR1 Audacia VR1 Tivoli VR1 Maarheeze VR1